Önemli
Anasayfa » Tasarım Haberleri » İlginç Tasarımlar » Sıradışı Kitaplık Tasarımları
sıradışı-kitaplıklar

Sıradışı Kitaplık Tasarımları


Kitap okumak insanın ufkunu açar, insanlar okuyarak bir yerlere gelebilirler. Kitap okumayı sevmek ise ilk olarak aile de başlar. Ebeveynlerin kitap okuma alışkanlığı yoksa  çoçuklarında kitap okumasını etkiler. İnsanlar büyüklerinden ne görürse onu yaparlar. Gençler kitap okumuyorsa bunun tek nedeni ailedir. Sıradışı kitap tasarımları ise insanların kitap sevgisini az da olsa artırır. Farklı tasarım, yenilikler her zaman için insana huzur verir. Huzur veren detaylar, insanların dikkatini çeker ve yönelmesini sağlar. İç mimarlar, kitap okumanın önemi kendi tasarımlarında anlatmaya çalışırlar. Özel olarak tasarlanan kitap tasarımları sizleri kitap okumaya yönlendirecektir. Bu tasarımlar sayesinde odanızın tasarımı değişecek ve kitap okumayı sevmeye başlayacaksınız.

 • sıradışı-kitaplık-tasarımlarıSıradışı kitaplık tasarımı bu olsa gerek. İşte iç mimarlar ölü alanları değerlendirmek için vardırlar. Merdiven altı kitaplık tasarımı, odanızın daralmamasını sağlayacaktır.
 • sıradışı-kitaplık-tasarımlarısıradışı-kitaplık-tasarımlarıKitaplar bu tasarımın üzerinde nasıl sabit kalacak demeyin. Sizin göremediğiniz birşeyler var ortada. Kitaplığa tasarımcı gözüyle bakacak olursak raflar birbirini sınırlandırıyor ve bu şekilde kitapların kayma gibi bir durumu kalmıyor. sıradışı-kitaplık-tasarımları
 • Muhteşem tasarımlardan birisi olan bu üniteyi ister kitaplık olarak kullanın ister aksesuarlarınızla donatın. Renk alternatifleriyle odanıza renk katacağına eminim. Kavisli tasarımıyla dikkat çeken bu kitaplık oldukça iyi dizayn edilmiş.

sıradışı-kitaplık-tasarımlarısıradışı-kitaplık-tasarımları

 • Bu tasarım duvara monte ediliyor. Üçgen formunu alan bu tasarımın kitap dizilişi diğer kitaplıklara göre farklıdır.

sıradışı-kitaplık-tasarımları

sıradışı-kitaplık-tasarımları

 

 • Muhteşem kitaplık tasarımlarından bir tanesidir. Estetik tasarımıyla ve boyasıyla bütün dikkatleri üzerine çekiyor.

sıradışı-kitaplıklar

 •  Anlam veremediğiniz kolonları sıradışı kitaplıkla değerlendirebilirsiniz. Sıradışı formuyla dikkatleri üzerine toplayacaktır.

sıradışı kitaplık tasarımı

 • İlginç kitaplık tasarımı arıyorsanız bu tasarım tam size göre. Estetik formlarıyla herkesin beğenisi kazanacağına eminim.
kitaplık
 • Merdiven tasarımıyla kitaplık tasarımını bir arada. Açıklamaya gerek yok yorum sizin :)
ilginç kitaplıklar
 • Yerinizin durumuna göre genişleyip daralan bir kitaplık tasarımı

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin'in modern tv üniteleri başlıklı makalemizde gaziantep inter mobilya, inter mobilya ve modern tv üniteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

İlginizi Çekebilir

Tel Aviv Elmas Borsası Ek Binası Heykel Merdiven Tasarımı (17)

Tel Aviv Elmas Borsası Heykel Merdiven Tasarımı

İsrail’de mimar Moshe Zur tarafından tasarlanan benzersiz geometrik Amot Atrium Kulesi vardır. 158 metre ve 38 …

5 yorumlar

 1. Çok güzel tasarımlar var içlerinde

 2. bizim kitaplıgımız bile yokken adamlar aşmış ya :D

 3. Tasarımlar oldukça hoş, adamlar uğraşmış.

 4. Çok güzel tasarımlar var.

 5. uçuk kaçık tasarımlar var ama bunlarıda yapmak maharet..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir