Önemli
Anasayfa » Yaşama Alanı » Genç Yatak Odası Tasarımları » RENGARENK BEBEK VE GENÇ ODASI TASARIMLARI

RENGARENK BEBEK VE GENÇ ODASI TASARIMLARI

2016 Yılının yaklaşmasıyla bebek ve genç odası tasarımlarında da farklı çizgiler kullanılarak cıvıl cıvıl renk konseptlerinin kullanıldığı modeller  görülmektedir. Genç nesilin hayal gücünde yaşadığı sınır tanımayan tasarımlar ve görseller mimari konuda tasarımcılara yeni ufuklar açmaktadır. Bebek ve genç odası  tasarımlarında pastel renklerin kullanılması ortamın daha özgün olmasını sağlamaktadır. Renklerin uyumu bebek odaların da ortamın daha yumuşak olmasını ve huzurun hissedildiğini göstermektedir. Genç odası tasarımların da biraz daha olgun renkler kullanılarak yeni çağa atladığını ve hayata bambaşka gözle bakmasını sağlayan modeller çizilmiştir. Konsept tasarımların da kullanılan dekorasyonlar ve aksesuarlar odanın farklılığını göz önüne çıkartmaktadır.

2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (1) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (2) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (3) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (4) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (5) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (6) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (7) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (8) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (9) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (10) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (11) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (12) 2016-yılı-bebe-genç-odası-tasarımları (13)

Bir önceki yazımız olan MUTFAK TASARIMLARIN'DA AHŞABIN MODERN YÜZÜ başlıklı makalemizde 2016 mutfak tasarımları, ahşap mutfak tasarımları ve modern ahşap mutfak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

İlginizi Çekebilir

Modern Minimalist Japon Stili İki Daire  (4)

Modern Minimalist Japon Stili İki Daire (Kat Planları dahil)

apon tarzı iç tasarım, estetik derece minimalizm ve negatif alan fikrine bağlıdır. Bu iki küçük daire içerisinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir