Önemli
Anasayfa » İç Mekan Tasarımları » Ofis Tasarımları » Park İçinde İlginç Bir Ofis Tasamı
park-icinde-ilginc-bir-ofis-tasami-2

Park İçinde İlginç Bir Ofis Tasamı

Madrid’in geniş parklarında ilginç şeyler görmeye alışığız. İşte onlardan biri park içinde devasa ağaçların gölgesinde tabanı gömülü, üst tarafı toprak üstünde gözüken alan çalışma alanı olarak belirlenmiş. İç alanda çalışma masası ve ofis çalışanlar dışarıdan açık bir şekilde görülen şeffaf bir ofis.

Kuzey tarafında renksiz pleksiglas bir bükülmüş levha ile kaplıdır. Çalışma Masalarının güney tarafı, tamamen kapalıdır. Ortada saydam yalıtımlı güney tarafında doğal renkte çift fiberglas levha ve polyester vardır.

park-icinde-ilginc-bir-ofis-tasami-1 park-icinde-ilginc-bir-ofis-tasami-2 park-icinde-ilginc-bir-ofis-tasami-3 park-icinde-ilginc-bir-ofis-tasami-4 park-icinde-ilginc-bir-ofis-tasami-5 park-icinde-ilginc-bir-ofis-tasami-6 park-icinde-ilginc-bir-ofis-tasami-7 park-icinde-ilginc-bir-ofis-tasami-8 park-icinde-ilginc-bir-ofis-tasami-9

 

Bir önceki yazımız olan GOOGLE HANGOUTS ŞİRKET TASARIMI başlıklı makalemizde google ofis tasarımları, hangouts şirket tasarımları ve şirket tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Hanifi Mirzaoğlu

İlginizi Çekebilir

dünyanın-en-şık-cerrahi-klinik-tasarımları (13)

DÜNYANIN EN ŞIK CERRAHİ KLİNİĞİ TASARIMI

Dünyanın en şık cerrahi kliniğinin tasarımı olan bu yapı futuristik yapısı ile göz alıcı bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir