Önemli
Anasayfa » Yaşama Alanı » Mutfak Tasarımları » ÖZGÜN MUTFAK TASARIMLARI
ozgun-minimalist-pastel-mutfak-tasarimlari (9)

ÖZGÜN MUTFAK TASARIMLARI

Modern ve minimalist mutfak tasarımları ve dekorasyonu konusunda iç mimarlarımızın ilham aldıklar çok farklı ülkelerin yaşam tarzlarını inceleyerek modern ve kullanımı rahat çalışmalar yapmaktadırlar.  Özgün mutfak tasarımlarında ince dokunuşlar kullanılarak evinizin her alanından faydalanabilirsiniz. Tasarım konusun da genelde açık renklerle birlikte ara bölümler de pastel renkler kullanılarak ortama sıcak bir hava katmaktadır.  Geniş alanlarda tasarlanan mutfak modellerin de günün yorgunluğunu atacağınız bir koltuk takımı konsepti ile bir tv ünitesi alanı bile uygulanabilir.  Modern yaşamın lüks çizgilerini hissettirecek tasarımlarla hayatınızın her alanında kolaylık sağlayacaksınız. Mutfak tasarımlarında kullanılan pastel renkler ve marjinal dizayn konseptleri evinizin dekorasyonunda canlılık katacaktır. Ev kadınlarının çoğu zamanını mutfakta geçirildiğini bilen tasarımcılar kadınlarımızın rahatlığını ve kullanım kolaylığını en iyi duruma getirebilmek adına mükemmel bir tasarım meydana getirmektedir. Bir mutfak tasarımı için beklenenden fazlasını bulabileceğiniz model ve çizimler siz ev kadınlarının bir hayali kadar yakınınızdadır.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir önceki yazımız olan DOKULU PANEL DUVAR İLE SALON TASARIMLARI başlıklı makalemizde 3D duvar panelleri, dekoratif panel tasarımları ve dokulu duvar panel modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

İlginizi Çekebilir

dogal-ahsap-duvar-dekorasyonu

Doğal Ahşap Kullanılarak Yapılabilecek 7 Rustik Dekor

1. Tekerlekli Kütük Tablalar Tekerlekler üzerindeki basit kesim kütükler, resimdeki korkuluk kenarında ilginç ve doğal ahşap bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir