Önemli
Anasayfa » Yaşama Alanı » Genç Yatak Odası Tasarımları » EN İLGİNÇ GENÇ ODASI TASARIMLARI
ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (10)

EN İLGİNÇ GENÇ ODASI TASARIMLARI

Ebeveynlerin daire tasarımlarında en farklı ve zor seçimi genelde çocukların odalarında yaşadıkları bilinmektedir. Çünkü çocuklar ergenliğe adım attıkları için farklı ve modern tasarımların haricinde hayal güçlerini ve teknolojinin imkanlarını birleştirerek çok ilginç genç odası tasarımları isteyebilmektedirler. İlginç tasarımlar arasında oda içerisinde hamak kurulması, modern bir alan sağlamak için sıcak balon şeklinde bir genç yatağı tasarlanarak odanın dekoratif görselliğini farklılaştırabilirsiniz. Farklı diğer bir genç odası tasarımında ise yoğun iş temposunu yansıtan bu yorgunluğu atmak için ferah bir ortam yaratmak isteyenlere uygun rahat tarzda bir yataklı kanepe ve tv sehbası ile uygun bir konsept yaratılmıştır. Duvar kağıdında kullanılan renk uyumu ise sakinliği belirten renkler seçilmektedir. Farkındalık yaratan diğer bir genç odası tasarımında ise maviyle beyazın dansını hissederek doğal bir hayatın etkisini odanızda hissedebilirsiniz.

ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (20) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (1) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (2) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (3) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (4) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (5) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (6) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (7) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (8) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (9) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (10) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (11) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (12) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (13) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (14) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (15) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (16) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (17) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (18) ilginc-tasarim-harikasi-genc-odasi-modelleri-fikirleri (19)

Bir önceki yazımız olan RENGARENK BEBEK VE GENÇ ODASI TASARIMLARI başlıklı makalemizde bebek odası tasarımları, genç odası tasarımları ve renkli bebe-genç odası tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

İlginizi Çekebilir

Tel Aviv Elmas Borsası Ek Binası Heykel Merdiven Tasarımı (17)

Tel Aviv Elmas Borsası Heykel Merdiven Tasarımı

İsrail’de mimar Moshe Zur tarafından tasarlanan benzersiz geometrik Amot Atrium Kulesi vardır. 158 metre ve 38 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir