Önemli
Anasayfa » İç Mekan Tasarımları » Ürün Tasarımları » Mobilya » Doğal Ahşap Mobilyaları Tercih Etmeniz İçin 3 Neden
IMG_1932

Doğal Ahşap Mobilyaları Tercih Etmeniz İçin 3 Neden

Doğal ahşap mobilyalar, evinize zarif ve estetik bir dokunuş katar. Aşağıdaki bilgileri okuduktan sonra eviniz için doğru görünümü bulacak ve doğal ahşap mobilya modelleri bakmaya başlayacaksınız.

1. GÜÇ VE DAYANIKLILIK

IMG_1932
Mobilyalarınızı seneler yıpratır. Bir mobilya dayanıklı unsurlara sahip olmalı ki, gelecek yıllara meydan okuyabilsin. Mobilya her gün kullanılan bir şeydir, bu yüzden güçlü olması gerekir. Eğer mobilyanız doğalsa, sadece yıllar değil, on yıllarca sürebilecek güce ve dayanıklılığa sahip olacak.

2.BAKIMIMG_8434
Mobilya bakıma ihtiyaç duyar. Mobilyanızı satın alırken yüklü bir fiyat ödeyebilirsiniz, ancak sonunda size daha pahalıya patlamaması önemli. Mobilya doğal ahşap ise, bakım yenileme masrafıyla başa çıkmak oldukça kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey tik yağı, sabun ve ılık sudur. Bu basit malzemelerle doğal ahşap mobilyanız yenilenmiş olacak.

3.ESTETİK VE İŞÇİLİK
IMG_1916

Mobilya doğal olduğu takdirde, doğal bir güzellik taşır. Özellikle metal mobilya detayları ürünün yapısına zarafet katar. Mobilyada kusursuz efekt yaratmak için, hem sanatsal hem de beceri gerekir. Doğru yapılırsa, o zaman evinizde, ofisinizde, mağazanızda yer edinecek en şık parçalardan biri olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 OTURMA GRUBU MODELLERİ başlıklı makalemizde oturma grupları 2016, oturma odası modelleri 2016 ve oturma odası takımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: İrem Bayram

Mimar

İlginizi Çekebilir

Klasik-retro-tarzı-modern-yaşam-alanı-tasarımları (10)

RETRO TARZI YAŞAM ODASI TASARIMLARI

Mobilya ve dekorasyon konusunda yapılan yeni tasarım modelleri ve mimari tasarımlar giderek farklılaşmaya yol açmaktadır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir