Önemli
Anasayfa » Yaşama Alanı » Banyo Tasarımları » DOĞAÇLAMA BANYO TASARIMLARI

DOĞAÇLAMA BANYO TASARIMLARI

Evlerimizin vazgeçilmeyen bir bölümü olan banyolar da hayal gücünüzü zorlamanıza artık gerek kalmadı. Mimarlarımızın yep yeni iç dizayn tasarımlarıyla birlikte banyonuzda doğayla iç içe bir keyif yaşamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir evin genel tasarımının en önemli parçaların en başında gelen banyo, biz insanların rahatlığın ve konforun burada en ince ayrıntısına kadar düşünülmesini isteriz. Banyonuzda egzotik, tarihsel yada otantik havalar hissetmek isteyenler için mimarlarımız hız kesmeden yeni tasarımlar çizmeye devam ediyor. Banyonuz da jakuzi veya farklı duşakabin modelleri, lavabolar da kullanılan lüks tasarım harikaları ile banyo keyfi yapmak artık en büyük eğlenceniz olacaktır.Banyo kendimizi rahat hissedebileceğimiz en önemli bir bölüm olduğunu her zaman kanıtlamış olmaktadır. Temizliğin ve mutluluğun en çok yaşandığı evinizin tek adresidir.Banyo tasarımlarında dekoratif ürünler kullanılarak modern bir yaşam alanı yansıtabilirsiniz.

dogaclama-banyo-tasarimlari (1) dogaclama-banyo-tasarimlari (2) dogaclama-banyo-tasarimlari (3) dogaclama-banyo-tasarimlari (4) dogaclama-banyo-tasarimlari (5) dogaclama-banyo-tasarimlari (6) dogaclama-banyo-tasarimlari (7) dogaclama-banyo-tasarimlari (8) dogaclama-banyo-tasarimlari (9) dogaclama-banyo-tasarimlari (10) dogaclama-banyo-tasarimlari (11)

Bir önceki yazımız olan TROPİKAL TARZ MODERN VİLLA TASARIMLARI başlıklı makalemizde mimari tasarım modelleri, modern yaşam alanları ve tropikal tarz villa tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

İlginizi Çekebilir

yer-zemin-yatak-tasarimlari-20

Yer Zemin veya Düşük Yatak Tasarımları

üşük yatak tasarımının Japonlara veya uzak doğuya ait olduğu atfedilir. Farklı bir tarz olduğu doğru …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir