Çarşamba , 17 Eylül 2014
Çocuklar için renkli duvar kağıtları

Çocuklar için renkli duvar kağıtları


oçuklar için renkli duvar kağıtları 1 300x300 Çocuklar için renkli duvar kağıtları

 

Allison Krongard tarafından özenle tasarlanmış olan bu figüranlı duvar kağıtları çoçukların neşe kaynağı olacaktır. Tasarımcının ilgi kaynağı çoçuklar olduğu için renkli ve alternatifli duvar kağıtlarını ziyaretçilerine tanıtmıştır. Kelebekler, araba ve otobüs, dondurma, 3D çizgiler ve desenler vb. yaratıcı tasarımları görebilirsiniz. Açıkcası benim çok hoşuma gitti :) Sizlerin de hoşuna gideceğini düşünüyorum ve yorumlarınızı bekliyorum.


oçuklar için renkli duvar kağıtları 2 300x300 Çocuklar için renkli duvar kağıtları

oçuklar için renkli duvar kağıtları 3 277x300 Çocuklar için renkli duvar kağıtları

oçuklar için renkli duvar kağıtları 4 300x300 Çocuklar için renkli duvar kağıtları

oçuklar için renkli duvar kağıtları 5 300x300 Çocuklar için renkli duvar kağıtları

 

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Bebek Odaları başlıklı makalemizde Pierre Cardin Bebek Odaları, pierre cardin çoçuk odaları ve pierre cardin gaziantep hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Suat BAYRAM

İç mimarlık ve mobilya üzerine güncel olarak araştırmalar yapıyor. İçerik yönetimi ve e-ticaret üzerine projeler geliştiriyor. Yönetiminde bulunduğu web sitelerinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarını yapıyor.

2 yorum

  1. Çocukların ilgisini çekecek güzel duvar kağıtları var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>