Önemli
Anasayfa » Yaşama Alanı » Mutfak Tasarımları » AHŞAP MUTFAK TASARIMLARI

AHŞAP MUTFAK TASARIMLARI

Mobilya, dekorasyon, aksesuar tasarımlarıyla tüm sektörlerin gözdesi haline gelen Avrupa’nın en güzide şehirleri, iç mimar ve mimarların vazgeçemediği  bir şehirdir. İç mimari tasarımcıların fuarları gezip yeni trendleri öğrenirken teknolojinin de tüm imkanlarını kullanarak yeni ahşap mutfak tasarımları ortaya çıkarmaya devam ediyorlar. Avrupa’nın her şehrinde modern hayatın tüm çizgilerini yaşattığı mutfak tasarımları doğallığın ve sadeliğin en ön planda tutulmasını sağlıyor. Modern ve kullanışlı mutfak tasarımlarıyla rahatlığın çizgisini hissedebilirsiniz. Pastel renklerin çok kullanıldığı dekoratif bölümlerin daha fazla olduğu göze hoş gelen bir ortam yaratabilirsiniz. Ahşap ve doğal renklerin kullanılarak dizayn edilmesi ve çekici bir görselliğe sahip olmaktadır. Mutfak ev kadının gün boyunca en fazla zamanını geçirdiği ve en yoğun çalıştığı mekandır. Ayrıca günümüzde zaman kavramının insan hayatında gittikçe daha fazla önem kazanması da mutfağın işlevselliğinin insan hayatındaki önemini daha da arttırmaktadır. Günümüz kadını artık evde bulunduğu süreyi en iyi şekilde değerlendirmek durumundadır.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir önceki yazımız olan ÖZEL TASARIM MERDİVEN MODELLERİ başlıklı makalemizde gösterişli merdiven tasarımları, iç mekan merdiven tasarımları ve modern merdiven modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: Editör

www.icmimaritasarim.com.tr

İlginizi Çekebilir

dogal-ahsap-duvar-dekorasyonu

Doğal Ahşap Kullanılarak Yapılabilecek 7 Rustik Dekor

1. Tekerlekli Kütük Tablalar Tekerlekler üzerindeki basit kesim kütükler, resimdeki korkuluk kenarında ilginç ve doğal ahşap bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir